מ.ש הנדה חיטוי מים


טל: 053-4484840

החשיבות של חיטוי מאגרי מים / חיטוי קווי מים


כולנו תמיד יודעים עד כמה חשוב לצרוך מים נקיים. בגלל זה הרי קיימת חברת מקורות, שמחטאת ומנקה את המים ברמה הלאומית. לשם כך קיים משרד התשתיות, ובכל עירייה יש מחלקת הנדסה  ותשתיות, שמבצעת חיטוי מים בקווי אספקת המים בתוך העיר, עד לשעון הצרכנים.

אכן כל אחד מאיתנו אוהב לשתות מים נקיים וטהורים. זו גם הסיבה שאנחנו , כצרכנים פרטיים, קונים מים מינראליים, או מתקינים מסננים אוטומטיים - אבל מה עם שאר הפעולות שאנחנו צורכים? אנחנו מתקלחים באמבטיה, מורידים את המים בשירותים בכדי לנקות ולחטא אותו, משקים את הגינה שלנו, וכמובן שוטפים את הידיים - הפעולה ההיגיינית החשובה ביותר שיש (אפילו יותר ממקלחת) - האם אנחנו מבצעים חיטוי צנרת מים עבור מערכת הובלת המים? והאם בכלל חשוב לבצע חיטוי לצנרת המים? ברור שכן.

חיטוי צנרת המים שומר על המים שלנו נקיים לחלוטין, ובעיקר מונע את הופעתם של חיידקים כגון קוליפורמים,  הלגיונלה ועוד.

הרשויות הלאומיות והמקומיות, אכן מקפידות על איכות מי השתיה במערכות ההולכה שלהם כל הזמן. אולם חשוב לדעת שעל פי החוק, הרשויות מחויבות לחטא את המים עד לשעון הראשי במבנה - מה שאנחנו מכירים בתור: השיבר.

כל מה שקורה מהשיבר עד לברז שבבית שלנו - הוא באחריות מלאה שלנו. חשוב לציין, שיש לבצע חיטוי למערכת המים הפנימית, לפני אכלוס הדירה / בית, או בעת החלפת / תיקון צנרת מי השתיה, או לאחר תיקון פיצוץ בצנרת המים.


אז מה עושים? איך מחטים את המים?  התשובה לכך היא ברורה - מזמינים חברה מקצועית, שפועלת ברישיון מטעם משרד הבריאות, בכדי שתבצע חיטוי צנרת מים למבנה שלנו. הדבר חשוב שבעתיים, אם אנחנו מנהלים מבנה ציבורי .


                                                    
    kobi.mse@gmail.com  

חדשות ועדכונים


ברוכים הבאים לאתר,
באתר תמצאו את כל המידע בנושא בדיקה וחיטוי מאגרי מים

התקשר עכשיו
053-4484840

צור קשר להצעת מחיר

logo בניית אתרים