מ.ש הנדה חיטוי מים


טל: 053-4484840

חיטוי מערכות מים

מתי בפעם האחרונה הקדשתם מחשבה לניקיון הצנרת ומערכת המים המעבירה אליכם הביתה מים לשתייה ורחצה? המים אותם אנו שותים חייבים להיות תמיד נקיים ומטוהרים. ללא הקפדה על חיטוי מערכות המים אנו חושפים את עצמנו לסכנה של זיהום וחולי. בכל מקום בו קיים מאגר מים המשמש למטרת שתייה, בישול ואף לרחצה יש להקפיד על ביצוע בדיקות תקופתיות ובמידת הצורך גם חיטוי יסודי למאגר המים.

כיצד מתבצע תהליך חיטוי מערכות מים?

הצוות המקצועי של מ.ש הנדסה מבצע עבודות חיטוי מערכות מים בעבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. העבודות מתבצעות על ידי צוות מקצועי ומנוסה תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום, כל זאת ועוד מתוך מטרה להבטיח לכם מערכות מים נקיות ומטוהרות המספקות מים בריאים וטעימים.

שימו לב, עבודות חיטוי מערכות מים יבוצעו רק על ידי גורמים שהוסמכו לכך מטעם משרד הבריאות. ההסמכה המקצועית ניתנת בקורס מקצועי בו נלמדים נהלי משרד הבריאות להגדרת הליכי ניקוי וחיטוי למערכות מים. הקורס מלמד את המשתתפים בו לזהות נוכחות של גורמים מזהמים במים ולהשמיד אותם כאשר התוצאה היא מים נקיים הראויים לשתייה. רק אלו המשלימים את הקורס בהצלחה יהיו זכאים לקבל רישיון מטעם משרד הבריאות לעיסוק בתחום. אנו בחברת מ.ש הנדסה מחזיקים ברישיון מטעם משרד הבריאות ופועלים על פי הכללים המחמירים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

השלב הראשון לקראת חיטוי מערכות מים יהיה בדיקה של המים, השלב השני יהיה ביצוע עבודת החיטוי והניקוי תוך שימוש בטכניקות חימום של המערכת לטמפרטורה המשמידה חיידקים ושאר גורמים מזהמים. השלמת הליך החיטוי יתבצע בעזרת כלור ושאר חומרי חיטוי המאושרים בטיחותית לשימוש על פי נהלי משרד הבריאות.

מתי מזמינים מומחה לחיטוי מערכות מים?

האחריות לניקיון המים אותם אנו שותים וצורכים חלה עלינו, מיד כאשר מופיע ריח שונה, טעם שונה או צבע שונה במים עלינו להפסיק את השימוש בהם ולבצע בדיקות בהתאם. הזמנת חיטוי מערכות מים נדרשת בקרב רשויות מקומיות, בתי חולים, אתרי נופש, בתי אבות, קבלנים, בעלי בתים פרטיים ועוד.

החשיבות של חיטוי מערכות המים רבה. כל גוף ציבורי או גוף פרטי אשר אינו דואג לבצע את הבדיקות ופעולות החיטוי בהתאם לנהלים של משרד הבריאות מסכן את הציבור.
    kobi.mse@gmail.com  

חדשות ועדכונים


ברוכים הבאים לאתר,
באתר תמצאו את כל המידע בנושא בדיקה וחיטוי מאגרי מים

התקשר עכשיו
053-4484840

צור קשר להצעת מחיר

טואול - בניית אתרים