מ.ש הנדה חיטוי מים


טל: 053-4484840

חיטוי מים לטופס 4

ידעתם כי עבודות חיטוי מים במסגרת "טופס 4", ושאר בדיקות, יש לבצע רק באמצעות אנשי מקצוע אשר הוסמכו לכך על-ידי משרד הבריאות? רק אנשי המקצוע שהוסמכו על ידי-משרד הבריאות רשאים לספק שירותי חיטוי וניקוי למאגרי מים. משרד הבריאות קובע קריטריונים מחמירים בתחום בכדי להבטיח את בטיחות הציבור, שהרי מים נקיים הם הבסיס לשמירה על בריאות הציבור.

מתי עליכם לבצע בדיקת חיטוי מים?

משרד הבריאות בישראל קובע קריטריונים ברורים למצבים בהם חלה חובה בביצוע פעולות ובדיקות חיטוי למאגרי המים. ישנה חובת ביצוע חיטוי מים במסגרת טופס 4 בכל מבנה – לא ניתן יהיה לקבל אישורים לאכלוס המבנה ללא הצגת תוצאות תקינות של בדיקת מאגרי המים. מקרים נוספים בהם חלה חובת בדיקה של מאגרי המים (ובמידת הצורך גם חיטוי) הם לאחר עבודות תחזוקה ובמקרים בהם המים בתוך המאגר עמדו ללא תחלופה לתקופה העולה על 30 יום. התהליך כולל בדיקה של המים הקיימים, איתור גורמים מזהמים, חיטוי במידת הצורך וסיום העבודה רק כאשר ישנה הבטחה לאיכות המים.

מ.ש הנדסה היא חברה מובילה בתחומה עם מומחיות בחיטוי מים לקבלת אישורי טופס 4 במהרה. את המוניטין שלנו אנחנו מבססים על ניסיון רב שנים, המלצות ובעיקר על צוות מקצועי, יעיל וחרוץ. פעולות חיטוי המים חיוניות לשמירה על בריאות הציבור בכלל ובריאותכם האישית בפרט. בתחום כה רגיש אין מקום לפשרות – עבודות חיטוי מים לטופס 4 מבצעים עם המקצוענים!

אנו בצוות מ.ש. הנדסה מעמידים לרשותכם את הציוד החדשני ביותר הדרוש לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. נדגיש כי העבודה מתבצעת בהתאם לדרישות המחמירות ביותר של משרד הבריאות בתחום.

מה אנחנו מציעים?

הצוות של מ.ש הנדסה מבצע עבודות חיטוי וניקוי מים מסוגים שונים, המומחיות שלנו היא חיטוי מאגרי מים לטופס 4 בעבור בניינים משותפים ובתים פרטיים, מוסדות ציבוריים וחברות שונות. הצוות מבצע בדיקות של מאגרי מים לקבלת האישורים הדרושים לטופס 4 ואכלוס המבנה. השירות שלנו כולל גם עבודות חיטוי וניקוי קווי מים חדשים, ניקוי וחיטוי מי שתייה, טיפול במערכות מים מזוהמות בקוליפורמים וחיידקים ועוד. אם דרוש לכם צוות מקצועי, אדיב, יעיל ואמין, צוות מ.ש הנדסה הוא הבחירה הנכונה, צרו קשר לקבלת שירות מקצועי ואיכותי – בהתחייבות.
    kobi.mse@gmail.com  

חדשות ועדכונים


ברוכים הבאים לאתר,
באתר תמצאו את כל המידע בנושא בדיקה וחיטוי מאגרי מים

התקשר עכשיו
053-4484840

צור קשר להצעת מחיר

טואול - בניית אתרים