מ.ש הנדה חיטוי מים


טל: 053-4484840

בדיקת חיטוי לטופס 4

זקוקים לבדיקת חיטוי לטופס 4? מחפשים מידע בנושא? הגעתם אל המקום הנכון. הדרך הטובה והבטוחה ביותר לחטא את מערכות המים היא פנייה אל חברה מקצועית המשלבת בין שתי שיטות חיטוי וניקוי.

אנו בצוות מ.ש הנדסה מקפידים לבצע כל בדיקת חיטוי במסגרת טופס 4 בצורה קפדנית ומדויקת. באותם מקרים בהם מתקבלות תוצאות לא תקינות, חיטוי המים יתבצע גם באמצעות חימום של מערכת המים לטמפרטורה המבטיחה השמדת חיידקים וגם באמצעות כלור. כך אנו נבטיח את הבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם.

בדיקת חיטוי עבור טופס 4 היא בדיקה חיונית והכרחית להבטחת בטיחות השימוש במערכות המים. זיהומים במאגרי מים מסכנים אתכם מבחינה בריאותית ולכן יש לבצע בדיקות בעבור מים המשמשים לשתייה וגם מים המשמשים לרחצה. חשוב לדעת כי גורמים מזהמים במים עלולים לחדור אל הגוף גם במהלך רחצה, בדיקת חיטוי לטופס 4 היא הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מים נקיים וצלולים.

מהו זיהום הליגיונלה במערכות מים?

חיידק הליגיונלה מתקיים בעיקר בתוך מאגרי מים חמים הנמצאים בתוך מערכות מים גדולות. החיידק פולש אל גופם של אלו הצורכים מים נגועים וגורם לתסמינים דומים לאלו של דלקת ריאות. זיהום חיידק הליגיונלה נפוץ בעיקר במערכות מים ציבוריות כמו בתי מלון, אתרי נופש ומוסדות ציבוריים. נציין כי החיידק מועבר גם תוך נשימת אדי מים נגועים. חשיפה אל מים המזוהמים בחיידק עלולה להיות מסוכנת. על כן, עליכם לגלות אחריות אישית תוך הקפדה על תחזוקה נכונה של מאגרי המים הנמצאים תחת אחריותכם.

מה עושים?

תחזוקה נכונה של מערכות מים כוללת בדיקות קבועות של תקינות המים וניקויים. יש לבצע חיטוי של מערכות המים באופן סדיר וקבוע. החיטוי של המערכת משמיד את החיידקים ומבטיח לכם המשך שימוש בריא במים. את מלאכת החיטוי מבצעים באמצעות חימום של מערכת המים לטמפרטורה בה מושמדים החיידקים יחד עם חיטוי בעזרת כלור.

אם גם אתם מבקשים לישון בשקט בידיעה כי מאגרי המים שלכם נקיים ובריאים צרו קשר עם מ.ש הנדסה להתייעצות עם צוות מקצועי, מנוסה, אדיב ומוביל בתחומו. הניסיון והמקצועיות שלנו הם השקט הנפשי שלכם.

    kobi.mse@gmail.com  

חדשות ועדכונים


ברוכים הבאים לאתר,
באתר תמצאו את כל המידע בנושא בדיקה וחיטוי מאגרי מים

התקשר עכשיו
053-4484840

צור קשר להצעת מחיר

טואול - בניית אתרים