מ.ש הנדה חיטוי מים


טל: 053-4484840

חיטוי מאגרי מים

חשוב לבצע חיטוי מאגרי מים כדי לוודא שהמים המגיעים אל ברזי השתיה הם איכותיים וטובים, בלעדי החיטוי עלולים להגיע אל מאגרי המים מזהמים שונים ולהביא לתחלואה ובעיות בריאות.

 

למה צריך לעשות חיטוי מאגרי מים?

  • כדי לוודא שאין חידקים במים ומעבירי מחלות.
  • כדי לשמור על איכות מי שתיה צלולים וטובים.
  • כדי להבטיח כי רק מים מטוהרים מגיעים אל הלקוח וללא התערבות חומרי לוואי שונים.

כדאי לדעת כי על פי הנחיות משרד הבריאות יש לבצע חיטוי מאגרי מים כחלק מתחזוקה שוטפת של מאגרי המים בכל בנין מגורים. החיטוי אמור להעשות לפחות פעם בחצי שנה, ולא פחות מזה.

 

ביצוע חיטוי מאגרי מים

כדי לעשות חיטוי מאגרי מים יש להזמין איש מקצוע אמין שמורשה לכך מטעם משרד הבריאות ויש לו את הכלים והתכשירים הנכונים לעשות את החיטוי. המחטא צריך לבצע את הפעולה בצורה מושלמת ולהבטיח כי לא מעורבים מזהמים וחומרי לוואי בתוך המים.

 

המים שלי נקיים?

אנשים רבים מנסים לנחש בעצמם ולבדוק אם המים שלהם ראויים לשימוש. הם חושבים באמצעות בדיקת המים לראות אם הם מתאימים לשתיה. הם בודקים זאת על ידי פתיחת זרם המים והצצה אל שקיפות המים הזורמים. בדיקה זו אמנם יכולה להעיד על מידת הלחץ של הברז אך ממש לא על ניקיון המים.

הופעת צבע לוואי לבן בתוך המים לא מעידים בהכרח על עכירותו. לפעמים מדובר במשקע טבעי של המים שלא מעיד על המצאות זיהום או גורם חידקי. למי שהדבר מפריע, ניתן להשהות את הכוס על השולחן למספר דקות, המשקע הלבן ירד בתחתי הכוס והמים הצלולים ישארו למעלה.

הדבר היחיד שיכול להעיד על טוהר המים ועל נקיונו הוא רק ביצוע חיטוי מאגרי מים בצורה מקצועית על ידי איש מקצוע.

 

חיטוי מאגרי מים

תפקיד חיטוי מאגרי מים מוטל על כל ועדי הבתים שגרים בבית משותף. חלק מאחזקת הבנין הוא לוודא כי נעשה חיטוי מאגרי מים בצינורות והמים אכן מתאימים לשתיה. כדאי לדעת כי אם לא מחטאים את המים עלולים לצבור מחלות וזיהומים שישפיעו באופן ישיר על בריאות הדיירים. לא תמיד אנשים יודעים לקשר בין מה שקורה לבין המים, אבל ישנו בהחלט קשר ישיר.


 

    kobi.mse@gmail.com  

חדשות ועדכונים


ברוכים הבאים לאתר,
באתר תמצאו את כל המידע בנושא בדיקה וחיטוי מאגרי מים

התקשר עכשיו
053-4484840

צור קשר להצעת מחיר

טואול - בניית אתרים